پیام های همایش

پیام سرپرست کنگره

بی شک یکی از نقاط قوت جامعه دندانسازان ایران را باید برگزاری کنگره های متعدد و متوالی دانست  که علاوه بر رشد و ترقی جایگاه علمی و حرفه ای  امکان اشنایی با جدیدترین فناوری ها و متریال روز دنیا را بزرگترین نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانسازی فراهم میکند

پیام سرپرست بیست و هشتمین کنگره علمی سالانه پروتز دندان

به نام خدا

"فصلی نو از تاریخی کهن در راه است"
بی شک یکی از نقاط قوت جامعه دندانسازان ایران را باید برگزاری کنگره های متعدد و متوالی دانست  که علاوه بر رشد و ترقی جایگاه علمی و حرفه ای  این رشته به میعادگاهی  برای تجدید دیدار با دوستان قدیمی و آشنایی با جدیدترین مطالب علمی روز دنیا تبدیل شده است.
در همین راستا بیست و هشتمین کنگره علمی سالانه پروتز دندان با همکاری جامعه دندانپزشکی ایران در تاریخ ۹۸/۸/۸ با شعار ؛
"فن اوری دیجیتال ، تعالی و تحول هنر پروتز"
شروع و به مدت سه روز در محل هتل المپیک تهران و با حضور و سخنرانی جمعی از اساتید دانشگاهای داخل و خارج کشور و اعظای "امتیاز بازاموزی "برگزار خواهد شد.
شورای علمی کنگره بیست و هشتم تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با در نظر گرفتن نیازهای جامعه دندانسازان کشور و گسترش روزافزون
علم و فناوری در دنیا ، امکانات لازم را در قالب پانل های متعدد سخنرانی و کارگاه های عملی مفید و موثر برای بهرمندی هرچه بیشتر شرکت کنندگان در این همایش بزرگ فراهم نماید.
در کنار این رویداد بزرگ علمی و به منظور تسهیل ارتباط مستقیم و بی واسطه همکاران محترم با تولید کنندگان و بازرگانان ، نمایشگاه جنبی  تجهیرات و مواد دندانسازی در فضایی بالغ بر هزار متر مربع تدارک دیده شده که شما عزیزان میتوانید با جدیدترین فناوریها و متریال مرتبط آشنا گردید.
به هرحال شورای برگزاری کنگره در تلاش است تا علاوه بر موارد فوق کنگره را از نظر ملاحضات رفاهی،فرهنگی و هنری و برنامه های سرگرم کننده و جانبی غنی نموده و برجذابیت ذاتی کنگره بیفزاید، لذا مراسم افتتاحیه و اختتامیه ی کنگره بیست و هشتم قطعا برای شما گرامیان خاطره انگیز خواهد بود.
لذا ضمن دعوت از تمامی همکاران بویژه پیشکسوتان گرامی،اساتید و مربیان دانشکده ها و دانشجویان عزیز ،درخواست میکنم از همین الان برای حضوری فعال و با نشاط در کنگره بیست و هشتم برنامه ریزی فرمایید.

وعده دیدار ما هشت هشت نود و هشت
ساعت ۸ صبح
هتل المپیک تهران
محمد جعفر غلامیان 
سرپرست  بیست و هشتمین کنگره علمی سالانه پروتز دندان